Роль НАДС у загальній системі спецперевірок полягає у підготовці, направленні запитів та поданні узагальненої інформації за результатами спецперевірок до Офісу Президента, Апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабінету Міністрів України. Учасниками обміну інформацією є також 9 державних органів, що проводять спецперевірки. Термін таких перевірок не має перевищувати 25 днів. Разом з тим, як правило вони проводяться в максимально стислі терміни (від одного до декількох робочих днів) з урахуванням потреб реалізації кадрової політики Президентом, Парламентом та Урядом та періодичністю проведення засідань, на яких розглядаються кадрові питання.
Для цих цілей, коли такі перевірки треба провести у стислі строки, агентством підготовлена інструкція електронного обміну інформацією між державними органами і НАДС.
17 серпня відбулася робоча зустріч представників НАДС під керівництвом Голови НАДС Наталії Алюшиної та Державної судової адміністрації. Учасники обговорили хід реалізації проекту автоматизації спеціальних перевірок та долучення до цього процесу Державної судової адміністрації. Наразі Державна судова адміністрація висловила готовність до участі в автоматизованому обміні інформацією.
Також на зустрічі, мова йшла про теоретичну та практичну сторону алгоритму шифрування інформації для проведення спецперевірок та забезпечення криптографічного захисту такої інформації.
Джерело: НАДС
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.