НАДС продовжує роботу над системою автоматизації спеціальних перевірок для претендентів на держпосади

У НАДС триває робота над створенням системи автоматизації спеціальних перевірок осіб, які претендують на зайняття посади, категорії призначення (обрання) на які здійснюється Президентом, Верховною Радою або Кабінетом Міністрів України.

 НАДС продовжує роботу над системою автоматизації спеціальних перевірок для претендентів на держпосади

Роль НАДС у загальній системі спецперевірок полягає у підготовці, направленні запитів та поданні узагальненої інформації за результатами спецперевірок до Офісу Президента, Апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабінету Міністрів України. Учасниками обміну інформацією є також 9 державних органів, що проводять спецперевірки. Термін таких перевірок не має перевищувати 25 днів. Разом з тим, як правило вони проводяться в максимально стислі терміни (від одного до декількох робочих днів) з урахуванням потреб реалізації кадрової політики Президентом, Парламентом та Урядом та періодичністю проведення засідань, на яких розглядаються кадрові питання.

Для цих цілей, коли такі перевірки треба провести у стислі строки, агентством підготовлена інструкція електронного обміну інформацією між державними органами і НАДС.

17 серпня відбулася робоча зустріч представників НАДС під керівництвом Голови НАДС Наталії Алюшиної та Державної судової адміністрації. Учасники обговорили хід реалізації проекту автоматизації спеціальних перевірок та долучення до цього процесу Державної судової адміністрації. Наразі Державна судова адміністрація висловила готовність до участі в автоматизованому обміні інформацією.

Також на зустрічі, мова йшла про теоретичну та практичну сторону алгоритму шифрування інформації для проведення спецперевірок та забезпечення криптографічного захисту такої інформації.

Джерело: НАДС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
423

Типова кореспонденція субрахунків

Типова кореспонденція субрахунків бухгалтерського обліку для бюджетних установ - розберемо всі нюанси з обліку операцій внутрішнього переміщення активів та переведення активів з одного виду в інший
19069

Товарно-транспортна накладна – актуальний бланк та зразок

Товарно-транспортна накладна – це підтвердження реальності господарської операції, що може знадобитися, наприклад при запиті податкової або при перевірці ревізорів. Тримайте експертний зразок.
164572

Розрахунок відпускних на прикладах

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 та 2025 роках з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
294268

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді