Грошова допомога родинам військовополонених: як отримати

Як отримати державну грошову допомогу родинам військовополонених і цивільних осіб, яких незаконно утримує рф – роз'яснення.

Грошова допомога родинам військовополонених, яких незаконно утримує рф: як отримати

Бронювання працівників: Мінекономіки роз’яснює зміни

Громадянам, у яких близька людина перебуває в полоні, можна звернутися до Комісії з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, яка функціонує при Мінреінтеграції.

За рішенням Комісії родина має право на отримання щорічної державної грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень за кожен рік перебування такої особи в полоні.

Для отримання зазначеної фінансової допомоги потрібно звернутися до Мінреінтеграції. З алгоритмом дій і переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням.

У разі виникнення питань щодо отримання державної допомоги членам сімей полонених можна звертатися до Мінреінтеграції за номерами: (044) 355-14-56 та (097) 901-55-71 (Viber, WhatsApp).

Нагадаємо, прийнятий закон про виплати родинам зниклих безвісти військовослужбовців.

Джерело: офіційний сайт Мінреінтеграції

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
53154

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
8257

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5853

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді