Мінфін провів понад 60 погоджувальних нарад із головними розпорядниками коштів у рамках підготовки проекту Держбюджету-2022

У рамках підготовки проекту Державного бюджету на 2022 рік Мінфін провів понад 60 погоджувальних нарад із головними розпорядниками коштів (ГРК).

Мінфін провів понад 60 погоджувальних нарад із головними розпорядниками коштів у рамках підготовки проекту Держбюджету-2022

До 13 серпня 2021 року Мінфін отримував від ГРК бюджетні запити щодо обсягу видатків, які й стали предметом для погодження, а в підсумку будуть покладені в основу для складення проекту Держбюджету-2022. Головна відмінність цьогорічного процесу – це наявність схваленої Урядом та підтриманої Верховною Радою України Бюджетної декларації на 2022 – 2024 роки, на основі якої ГРК формують свої бюджетні запити. Адже саме цей документ визначає основні напрями бюджетної політики та встановлює стелі видатків для ГРК.

Мінфін і надалі планує проводити узгоджувальні консультації з ГРК у робочому режимі.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

опитування бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
11055

Особливості складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2025 рік

Проєкт місцевого бюджету на 2025 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт Держбюджету на 2025 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до місцевих фінансових органів згідно зі статтею 75 Бюджетного Кодексу.
88

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшують заробіток працівників інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. У цьому огляді – про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024.
40214

Військовий збір 2024 – зміни з 01 жовтня

Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, у т.ч. фінансування ЗСУ. Військовий збір існує з 2014 року, але з 01 жовтня 2024 року відбудеться його збільшення. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.
17287

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді