Близько половини з 1582 органів місцевого самоврядування по всій Україні не публікують на своїх сайтах всю інформацію про регуляторну діяльність – це чинні регуляторні акти, проекти регуляторних актів або плани регуляторної діяльності на рік.
Але, у порівнянні з лютим цього року, в деяких областях відзначається позитивна динаміка. В середньому на 11,5% (з 34,1% до 22,6%) зменшилася частка місцевих рад, які мають свої вебсторінки, але взагалі не публікують на них дані про регуляторну діяльність. Втім, чимало ОМС не змінили підхід до оприлюднення даних, а отже їх регуляторну діяльність можна назвати «прозорою» лише в лапках, – розповів Голова ДРС Олексій Кучер.
Разом з тим, якщо пів року тому кожна дев’ята місцева рада не мала офіційної вебсторінки, то сьогодні таких лише 5,7%.
Очільник Служби також нагадав, що за підсумками 9 місяців цього року ДРС готує для Офісу Президента України зведений рейтинг областей щодо реалізації регуляторної політики та проведення заходів з дерегуляції.
Результати моніторингу сайтів ОМС та детальну інформацію по кожній громаді можна переглянути у Регуляторних паспортах на сайті ДРС (http://www.drs.gov.ua/regional), обравши на мапі потрібну область.
Джерело: Державна регуляторна служба України
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.