Кабмін затвердив порядок дій на 2021-2022 роки, спрямований на розвиток широкосмугового доступу до інтернету

Уряд затвердив план заходів із розвитку широкосмугового доступу до інтернету на 2021-2022 роки, що позволить Мінцифри розвивати інтернет та робить усе для його доступності. Виконання постанови забезпечить під’єднання закладів соціальної інфраструктури до фіксованого широкосмугового інтернету.

Кабмін затвердив порядок дій на 2021-2022 роки, спрямований на розвиток широкосмугового доступу до інтернету

Для моніторингу стану розвитку інтернет-під’єднань та швидкості інтернету в країні буде створена державна платформа broadband.gov.ua. Вона допоможе збирати інформацію про якість телекомунікаційних послуг.

Також зміни покращать доступ до інфраструктури транспорту та електроенергетики. Під час проведення оптичного інтернету мережі часто прокладають за допомогою електроопор, через мости, естакади чи підземні, залізничні переходи. План допоможе операторам спростити доступ до цих об’єктів, що розширить можливості українців в отриманні доступу до інтернету.

Реалізація цього плану сприятиме розвитку населених пунктів, в яких з’явиться можливість під’єднання до високошвидкісного інтернету, отриманню держпослуг онлайн, впровадженню місцевими органами влади відкритих даних та підвищенню рівня цифрової грамотності населення регіонів.

Як це вплине на сферу телекомунікацій:

  • Будуть під’єднанні 6 тис. закладів соціальної інфраструктури до оптичного інтернету.
  • Буде вдосконалений порядок здійснення доступу до інфраструктури операторами, провайдерами телекомунікацій.
  • Буде оновлений перелік показників якості та їх граничних нормованих рівнів для послуг мобільного зв'язку.
  • Будуть врегульовані питання здійснення розрахунків електромагнітної сумісності з урахуванням досвіду Міжнародного союзу електрозв'язку.

Завдяки цим крокам ми зможемо створити максимально сприятливі умови для під’єднання до інтернету великої кількості громад.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Добові на відрядження 2024: як виплачувати та обліковувати

Відрядження працівників в одних установах є буденністю, а в інших – трапляються нечасто. Здебільшого відрядження відбуваються в межах України, але й можуть бути за кордон. Відрядженим працівникам відшкодовують витрати за час поїздки та виплачують добові на відрядження. Як визначається розмір добових, які саме витрати та в якому розмірі слід відшкодовувати – дізнаєтеся з цього огляду.
46365

Нарахування аліментів 2024

Яким буде мінімальний і максимальний розмір аліментів 2024 року, штрафи за прострочення сплати аліментів, як аліменти утримуються та відображаються у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку та в обліку бюджетної установи. Ці та пов’язані питання – у цьому огляді.
17805

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2024 рік
125655

Облік продуктів харчування в бюджетних установах 2024

Бухгалтер бюджетної установи має налагодити облік продуктів харчування. Допоможемо оприбуткувати, визнати та оцінити продукти харчування, розподілити транспортно-заготівельні витрати та обрати метод оцінки вибуття. А також розповімо, як відшкодувати нестачі й втрати за їх наявності.
39585

Як здійснити розрахунок заробітної плати старости: приклади

Староста – важлива посада в сучасних органах місцевого самоврядування. Дізнаємося, як розрахувати зарплату старости. Який староста має посадовий оклад, доплати й надбавки, оздоровчі, матеріальну допомогу. Закріпимо все на прикладі, що містить і бухгалтерські проведення.
16951

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді