Interreg сертифікати від Держаудитслужби: хто отримає

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Держаудитслужба розпочала видавати учасникам програм Interreg сертифікати контролю щодо ефективності та прозорості витрат європейських коштів.

Щоб отримати фінансування – отримайте сертифікат 🏄🏻‍♀️Відпускні: прочитайте 9 відповідей перед літом

Нагадаємо, що комплекс програм Євросоюзу Interreg спрямований на розширення і поглиблення транскордонного та транснаціонального співробітництва між країнами європейської спільноти. Україна має доступ до багатьох проєктів програм Interreg, які фінансуються з бюджету ЄС.

Державна аудиторська служба України як Національний контролер програм європейського транснаціонального та транскордонного співробітництва Interreg розпочала видачу сертифікатів контролю за фінансовими проєктами цих програм.

Сертифікат контролю щодо ефективності та прозорості витрат європейських коштів підтверджує, що учасники проєктів/програм дотримують європейські стандарти прозорості та ефективності управління проєктами, а це є важливим фактором для залучення подальшого фінансування.

Наразі Держаудитслужба здійснює контроль за використанням коштів у рамках семи ключових міжнародних програм Interreg та Interreg NEXT на період 2021-2027 років, що охоплюють широкий спектр напрямів співпраці з європейськими партнерами. Загальна сума проєктів становить 1,3 млрд євро.

Комплексний підхід Держаудитслужби до контролю дозволяє виявляти потенційні ризики та недоліки на ранніх етапах реалізації проєктів, сприяючи їх успішному завершенню.

Отримати консультацію щодо проведення заходів контролю можна за наступними телефонами:

  • (044) 298-56-35 – Держаудитслужба;
  • (032) 255-41-88 – Західний офіс Держаудитслужби;
  • (048) 705-49-56 – Південний офіс Держаудитслужби.

За інформацією Держаудитслужби

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічні додаткові відпустки 2025: правила й приклади для бюджетників

Окрім основної відпустки чимало бюджетників мають додаткові відпустки. Одна з них — щорічна додаткова відпустка, наприклад за вислугу років. У статті говоримо, як надавати такі відпустки, чим щорічні додаткові відпустки відрізняються від щорічних основних відпусток та інших додаткових відпусток. У пригоді стануть і приклади — беріть у роботу і нехай працюється легше!
58973

Відпустка без збереження заробітної плати: порядок, тривалість і приклади

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати — єдиний вихід як для працівника, так і для роботодавця. У консультації розглянемо, кому надають таку відпустку під час воєнного стану, яка її максимальна тривалість та як усе це оформити.
128950

Графік документообігу бюджетної установи: зразок і правила заповнення

Шукаєте ефективний спосіб організувати документообіг у бюджетній установі? У статті розповімо, як правильно побудувати графік документообігу з урахуванням вимог законодавства та реальних потреб установи. Практичний акцент, чітка структура та приклад для скачування — усе для того, щоб ви могли швидко впровадити зміни у своїй роботі.
1055

Як перевести держслужбовця з РДА в орган місцевого самоврядування

Держслужбовців можуть переводити з районних держадміністрацій до органів місцевого самоврядування. У статті розберемо порядок переведення, як оформити контракт, що писати в трудовій книжці та як діяти з рангом держслужбовця
8007

Листок непрацездатності 2025: новації та алгоритм роботи

У статті розглянули порядок оформлення листка непрацездатності у 2025 році: хто має право на отримання, як правильно заповнити бланк, які дані необхідні для електронного та паперового варіантів. Скористайтеся актуальним бланком листка непрацездатності та зразком заповнення, щоб пришвидшити оплату лікарняних.
86523

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді