Interreg сертифікати від Держаудитслужби: хто отримає

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Держаудитслужба розпочала видавати учасникам програм Interreg сертифікати контролю щодо ефективності та прозорості витрат європейських коштів.

Щоб отримати фінансування – отримайте сертифікат Прощавай, Господарський кодексе! Як зміняться правила гри?

Нагадаємо, що комплекс програм Євросоюзу Interreg спрямований на розширення і поглиблення транскордонного та транснаціонального співробітництва між країнами європейської спільноти. Україна має доступ до багатьох проєктів програм Interreg, які фінансуються з бюджету ЄС.

Державна аудиторська служба України як Національний контролер програм європейського транснаціонального та транскордонного співробітництва Interreg розпочала видачу сертифікатів контролю за фінансовими проєктами цих програм.

Сертифікат контролю щодо ефективності та прозорості витрат європейських коштів підтверджує, що учасники проєктів/програм дотримують європейські стандарти прозорості та ефективності управління проєктами, а це є важливим фактором для залучення подальшого фінансування.

Наразі Держаудитслужба здійснює контроль за використанням коштів у рамках семи ключових міжнародних програм Interreg та Interreg NEXT на період 2021-2027 років, що охоплюють широкий спектр напрямів співпраці з європейськими партнерами. Загальна сума проєктів становить 1,3 млрд євро.

Комплексний підхід Держаудитслужби до контролю дозволяє виявляти потенційні ризики та недоліки на ранніх етапах реалізації проєктів, сприяючи їх успішному завершенню.

Отримати консультацію щодо проведення заходів контролю можна за наступними телефонами:

  • (044) 298-56-35 – Держаудитслужба;
  • (032) 255-41-88 – Західний офіс Держаудитслужби;
  • (048) 705-49-56 – Південний офіс Держаудитслужби.

За інформацією Держаудитслужби

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Компенсація за невикористану відпустку: розрахунок 2025

Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
421752

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49411

Як відобразити в обліку вибуття основних засобів

Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів
11220

Штраф за неоформленого працівника: вбережіть себе

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
27361

Відпустка особі з інвалідністю: особливості

Говорімо про відпустки особам з інвалідністю. Якими правами можуть скористатися працівники, коли доступна додаткова відпустка особам з інвалідністю та як компенсувати дні відпустки особам з інвалідністю – у відповідях експерта
28962

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді