Як пенсіонеру з числа ВПО пройти ідентифікацію за допомогою відеоконференцзв’язку

Фізична ідентифікація пенсіонерів з числа ВПО за допомогою відеоконференцзв’язку: який алгоритм дій

Як пенсіонеру з числа ВПО пройти ідентифікацію за допомогою відеоконференцзв’язку

Калькулятор стажу

Обов’язок проходити фізичну ідентифікацію кожні 6 місяців визначено для осіб, які отримують пенсійні виплати через АТ «Ощадбанк» та набули статусу внутрішньо переміщеної особи до 24.02.2022 (постанова КМУ від 05.11.2014 № 637). Один зі способів проходження фізичної ідентифікації – у режимі відеоконференцзв’язку.

1. Пенсіонер подає заяву на ідентифікацію в режимі відеоконференцзв’язку:

  • через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України шляхом заповнення відповідного електронного бланка

АБО

  • через Контакт-центр Пенсійного фонду України, зателефонувавши на один із номерів:
  • 0800 503 753;
  • (044) 281-08-70;
  • (044) 281-08-71.

2. Орган Пенсійного фонду України реєструє заяву, визначає дату та час проведення відеоконференції, інформує про них пенсіонера, надіславши повідомлення на адресу електронної пошти або в особистий кабінет на вебпорталі ПФУ.

3. Сеанс відеоідентифікації здійснюється у визначені дату та час в обраному пенсіонером застосунку (Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom). За результатами відеоконференції органом ПФУ виноситься рішення про проходження/непроходження ідентифікації.

4. Пенсіонер отримує повідомлення про результат проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку на адресу електронної пошти або в особистий кабінет на вебпорталі ПФУ.

Джерело: офіційний сайт ГУ ПФУ в Донецькій області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю
2631

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових 2025

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію – одноразову грошову допомогу (ОГД). Зазначену гарантію держава обіцяє сплатити родині загиблого військового. Що змінилося у виплаті одноразової грошової допомоги у 2025 році - розглянемо детальніше це питання.
8701

Прожитковий мінімум 2025

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2025 року, розмір якого визнає Держбюджет-2025
12757

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
62989

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді