Як подати повідомлення про укладений договір, якщо не можна зареєструватись на ЄІСО НПІ

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Через збій в роботі бази даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тимчасово призупинено реєстрацію нових користувачів на сайті npi.gov.ua.

Замовники, які наразі не можуть зареєструватися в ЄІСОНПІ (npi.gov.ua), для подачі Мінцифри повідомлення про укладений договір про закупівлю товарів, робіт і послуг сфери інформатизації можуть:

  • заповнити Google-форму для повідомлення про проєкт до 500 тис грн;
  • надіслати офіційного листа з повідомленням через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) чи на електронну адресу [email protected] або паперового листа з повідомленням на адресу Мінцифри (вул. Ділова, 24, м. Київ, 03150).

Бюджетні зобов’язання (договір) органи Казначейства реєструватимуть на підставі підтверджувальної інформації, наданої замовником, щодо подання повідомлення про укладений договір. Про це, зокрема, Мінцифри поінформувало Казначейство листом від 20.12.2024 № 1/04-2-21012.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
5162

Толеранс в договорах про закупівлю

Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?
9305

Продовження договору про закупівлю: як правильно

Треба провести дозакупівлю наприкінці року? Прочитайте 5 умов, коли можна продовжити дію договору про закупівлю на 20%, і готові рішення для 8 ситуацій, у яких можуть виникнути складнощі. Дізнайтеся, як довести законність зміни умов договору і яка відповідальність, якщо вимоги законодавства порушені
4040

Додаткова угода до договору про публічні закупівлі: види та зразки

Договорів не буває навіки. Тим більше в сучасних економічних реаліях. Уклавши договір навіть після проведення відкритих торгів через систему Prozorro може постати питання про зміну його умов. Додаткова угода до договору про публічні закупівлі – це шлях до зміни умов. Це може бути зміна істотних умов договору закупівлі, зміна ціни або додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі. Як і коли її можна укласти та подати інформацію у даній консультації.
32905

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді