Мінсоцполітики про пріоритети в соціальній сфері на 2025 рік

Пріоритети Мінсоцполітики у 2025-му році: розвиток соціальних послуг, запровадження базової соцдопомоги, реформа єПотенціал, справедливі пенсії

Мінсоцполітики про пріоритети в соціальній сфері на 2025 рік

Калькулятор індексації зарплати

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович окреслила пріоритети на 2025-й рік у соціальній сфері:

  • рухатися вперед по всім важливим напрямкам роботи Мінсоцполітики, зокрема і далі розвивати соціальні послуги;
  • запровадити базову соціальну допомогу, яка допоможе у боротьбі з бідністю та буде зрозумілою, автоматизованою.

«Також у 2025-му хотіли б забезпечити справедливі пенсії для українців та завершити реформу єПотенціал, яка допомогла б людям відновлюватися повноцінно та активно включатися у суспільне життя. Будемо працювати над подальшою підтримкою громадян, які постраждали від війни, також тих, що повертаються з полону», – зазначила очільниця Мінсоцполітики.

За словами Оксани Жолнович, головний пріоритет в роботі Мінсоцполітики:

  • впровадження нових та масштабування ще більш ефективних соціальних послуг для:
  • родин з дітьми;
  • ветеранів;
  • людей старшого віку;
  • людей з інвалідністю;
  • внутрішньо переміщених осіб.

«У 2024-му році ми вперше запровадили субсидію на оренду житла для ВПО, виділили допомогу у розмірі 15 мільярдів гривень на компенсацію купівлі житла тим, хто через війну втратив єдину домівку. Також для підтримки наших ветеранів вперше внесли в перелік допоміжних засобів реабілітації найкращі комплектуючі, найдорожчі з тих, що є на ринку, суттєво переглянули ціни на всі допоміжні засоби реабілітації», – додала Міністерка.

Окремо Оксана Жолнович зазначила про досягнення у сфері підтримки родин з дітьми – виплату «Дитина не одна», підтримку патронатних родин, зокрема, збільшення грошового забезпечення для вихователів.

Джерело: офіційний сайт Мінсоцполітики

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2025

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2025 року, розмір якого визнає Держбюджет-2025
10309

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
55758

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
6326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді