Діючим законодавством України чітко визначено алгоритм погашення заборгованості з єдиного внеску:
- якщо платник єдиного внеску ігнорує свій обов’язок щодо сплати єдиного внеску, органи ДПС відповідно до діючого законодавства надсилають такому платнику вимогу про сплату боргу;
- якщо протягом 10 календарних днів з дня надходження вимоги він не сплачує суму боргу, не оскаржує вимогу у встановленому порядку, орган ДПС надсилає вимогу, як виконавчий документ до органу державної виконавчої служби, для її подальшого примусового виконання;
- в подальшому державний виконавець розпочинає примусове стягнення, зокрема, шляхом першочергового стягнення коштів з рахунків платника у банках та в подальшому за рахунок продажу його майна (згідно до діючого законодавства, строки давності щодо стягнення єдиного внеску не застосовують).
Ключові заходи примусового стягнення супроводжуються арештами та відповідно блокуванням рахунків платника у банківських установах, арештом майна такого платника, примусовим вилученням майна та його реалізації, тощо.
Джерело: ДПС у Донецькій області
ШКОЛА ГОЛОВБУХА ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ⏩ОТРИМАТИ ДОСТУП
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Планування бюджету територіальної громади СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.