Результати роботи консультаційних центрів з питань розблокування ПН

Автор
редактор стрічки новин порталу «Бухгалтерія для бюджету та ОМС»
ДПС поінформувала про перші позитивні результати роботи консультаційних центрів з питань розблокування податкових накладних

Результати роботи консультаційних центрів з питань розблокування ПН

📌 Інструкція до нових форм ПН та РК

Про це повідомив Голова ДПС Руслан Кравченко.

Він зазначив, наразі в органах ДПС діють 29 консультаційних центрів, які надають комплексну допомогу платникам у питаннях:

За словами керівника Служби, такі центри користуються неабияким попитом.

«Ми прагнемо максимально допомагати. Але якщо хтось, наприклад, буде реєструвати памперси, а на виході – зерно, будемо блокувати. Загалом з початку року кількість заблокованих накладних скоротилася до 0,44 %, майже 9 тис. підприємств виведені з переліку ризикових», – зауважив Руслан Кравченко.

Для системного вирішення проблем податківці вже напрацьовують пакет змін щодо підвищення ефективності роботи СМКОР. Крім  того, Голова ДПС акцентував увагу на виконанні ДПС рішень суду.

«Моя позиція незмінна – я прихильник досудового врегулювання суперечок. Але якщо суд ухвалив рішення – податкова має його виконувати. Це принцип, якого дотримується вся команда», – наголосив Руслан Кравченко.

Він також зазначив, що враховуючи численні пропозиції бізнесу, в ДПС активно працюють над внесенням змін до критеріїв віднесення підприємств до Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства.

Учасники зустрічі також розглянули питання щодо:

  • скорочення кількості податкових інспекцій та проблеми, які через це виникли;
  • податкових перевірок;
  • підвищення функціональності Електронного кабінету платника податків.

Джерело: офіційний сайт ДПС

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
372469

Рахунки ЄСВ 2025

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
5722

Земельний податок: сплата, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю у 2025 році
103706

Податковий розрахунок 2025: зразок заповнення та бланк

Податковий розрахунок містить дані про ЄСВ, ПДФО та військовий збір. У 2025 році форма Податкового розрахунку зазнала змін, оскільки звітувати тепер доведеться щомісяця. Розгляньмо місячний Податкового розрахунку 2025 та приклади заповнення окремих його додатків. На що слід звернути увагу, аби не помилитися?
183918

Транспортний податок 2025: ставка, облік, декларація

Транспортний податок у 2025 році: дивіться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2025 – у статті
20515

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді