Уточнюючий Податковий розрахунок: алгоритм заповнення від ПФУ

Автор
головний редактор порталу «Бухгалтерія для бюджету та ОМС»
Заповніть уточнюючу звітність без помилок із підказками від фахівців ПФУ

Уточнюючий Податковий розрахунок: як подати

У роз’ясненні слухайте про:

  1. Термін подання уточнюючого Податкового розрахунку. Його подавайте з даними про уточнення після закінчення граничного строку подання для звіту відповідного звітного періоду.
  2. Зміст уточнюючого Податкового розрахунку. Його подавайте на підставі інформації з раніше поданого розрахунку. Він має містити інформацію лише за рядками, які потребують уточнення. Такий розрахунок не має містити інших додатків крім тих, у яких проводиться коригування.
  3. Порядок виправлення помилок. Відповідно до абз. 1 п. 50.1 ПК, якщо платник податків самостійно виявляє помилки у раніше поданій податковій звітності, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової звітності за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 20-ОПП: алгоритм та зразок заповнення

У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
52485

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
158391

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
37391

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді