На базі ЄСР буде консолідуватись вся «пенсійна історія» людини – як в солідарній, так і в обов’язковій накопичувальній системі, коли вона запрацює.
Єдиний соціальний реєстр – інформаційне ядро ЄІССС, де зосереджені 2 групи інформації:
- соціальна реєстраційна картка особи: містить анкетну інформацію, наявні документи, а також інформацію про соціальні статуси (пенсіонер, безробітний, інвалід, отримувач субсидій та ін.).
- електронна особова справа: зберігає інформацію про різні види соціальної підтримки (допомоги, послуги, компенсації). Формується на підставі звернень громадян та в процесі подальшого супроводження надання послуг.
На базі ЄСР повинні проводитись всі призначення соціальної підтримки, здійснюватися контроль та аналізуватись правильність призначення.
Наразі такий реєстр створений шляхом наповнення з баз даних Пенсійного Фонду та Мінсоцполітики. Первинне наповнення ЄСР повинно відбутись шляхом міграції в нього даних з діючих систем та подальшої актуалізації в процесі функціонування ЄІССС.
Прискорити процеси впровадження ЄІССС та забезпечити створення технічної платформи для її функціонування планується завдяки співпраці Мінсоцполітики з Міністерством цифрової трансформації та зі Світовим банком в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».
Джерело: Мінсоцполітики
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2022 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Планування бюджету територіальної громади СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.