МОН опублікувало проект постанови Уряду про зміни в критеріях оцінки ступеня ризикованості ліцензованої діяльності у сфері освіти

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект постанови Уряду «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. № 902».

 МОН опублікувало проект постанови Уряду про зміни в критеріях оцінки ступеня ризикованості ліцензованої діяльності у сфері освіти


Метою проекту акта є приведення у відповідність до чинного законодавства постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. № 902 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством освіти і науки, обласними, Київською міською державними адміністраціями».

Зміни вносяться до:

  • Додатку 1 до критеріїв в таблиці Ризики настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню;
  • додатку 2 до критеріїв в таблиці Переліку критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, їх показники та кількість балів за кожним показником.

Ознайомитися з проектом постанови можна за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-obgovorennya/2021/12/06/HO.post.Uryadu-Pro.vnes.zmin.do.post.31.10.2018-902.docx

Зауваження та пропозиції до проекту акта МОН просить надсилати до 06 січня 2022 року на електронну адресу: [email protected] (Кліменко Андрій, начальник відділу контролю за виконанням ліцензійних умов департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації).

Джерело: МОН

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати — у статті.
341514

Електронна декларація – хто подає

Подання декларації – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій консультації.
90403

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування з початком кожного нового року поновлюється, є ще повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
66127

Облік витрат за договорами надання послуг в ОМС

Надання й отримання послуг – це повсякденність будь-якої бюджетної установи. Не виняток і органи місцевого самоврядування (ОМС). Як обліковувати витрати на послуги, зокрема за цивільно-правовими договорами – у даному огляді.
3492

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13853

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді