Медзаклади у грудні мають подати документи для контрактування на 2022 рік

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Триває процес контрактування закладів охорони здоров’я та Національною службою здоров’я для надання медичних послуг населенню на 2022 рік. Національна служба здоров’я продовжує приймати пропозиції про укладення договорів з надавачами первинної та спеціалізованої медичної допомоги у 2022 році.

Медзаклади у грудні мають подати документи для контрактування на 2022 рік


Відповідні оголошення, специфікації та умови закупівлі розміщені на сайті Міністерства охорони здоров'я за посиланням: https://moz.gov.ua/ogoloshennia+ta+spetcif%d1%96katc%d1%96%d1%97 .

Усі заклади, які планують у 2022 році надавати пацієнтам медичні послуги за Програмою медичних гарантій і отримувати за це оплату, мають подати свої пропозиції до НСЗУ у визначені терміни.

Важливо, аби медзаклади не зволікали із подачею пропозицій та вчасно уклали договір. Це дозволить безперебійно отримувати оплату від НСЗУ та надавати медичну допомогу пацієнтам.

Заклади мають подавати пропозиції в електронній формі. Стан подання пропозицій:

Спеціалізована медична допомога

Термін подачі - 15 грудня.

Пропозиції на ПМГ-2022 подали 65,8% закладів із тих, які мають договір з НСЗУ у 2021 р.

Первинна медична допомога

Термін подачі до 24 січня.

46,4% надавачів ПМД, які мають договір у 2021 році, подали свої пропозиції на 2022 рік.

НСЗУ перевіряє пропозиції на відповідність вимогам та укладає договори із надавачами медпослуг.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплати бюджетникам у 2025 році: види, порядок нарахування, приклади

Посадові оклади в бюджетних установах у 2025 році залишаються невисокими. Однак зарплату працівників можна збільшити за рахунок доплат, надбавок і премій. У матеріалі зібрано актуальну інформацію про стимулюючі та обов’язкові доплати, їхній розмір, порядок нарахування та приклади оформлення
53410

Оренда державного та комунального майна в Україні у 2025 році

Процедура оренди державного та комунального майна для державних органів, ОМС та бюджетних установ у 2025 році має чітке правове регулювання. У статті розглянемо, які нормативні документи застосовуються, особливості укладення договору оренди, а також нюанси, які діють під час воєнного стану.
3880

Щорічні додаткові відпустки 2025: правила й приклади для бюджетників

Окрім основної відпустки чимало бюджетників мають додаткові відпустки. Одна з них — щорічна додаткова відпустка, наприклад за вислугу років. У статті говоримо, як надавати такі відпустки, чим щорічні додаткові відпустки відрізняються від щорічних основних відпусток та інших додаткових відпусток. У пригоді стануть і приклади — беріть у роботу і нехай працюється легше!
59023

Відпустка без збереження заробітної плати: порядок, тривалість і приклади

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати — єдиний вихід як для працівника, так і для роботодавця. У консультації розглянемо, кому надають таку відпустку під час воєнного стану, яка її максимальна тривалість та як усе це оформити.
129162

Графік документообігу бюджетної установи: зразок і правила заповнення

Шукаєте ефективний спосіб організувати документообіг у бюджетній установі? У статті розповімо, як правильно побудувати графік документообігу з урахуванням вимог законодавства та реальних потреб установи. Практичний акцент, чітка структура та приклад для скачування — усе для того, щоб ви могли швидко впровадити зміни у своїй роботі.
1275

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді