Мінфін змінив порядок заповнення форм фінзвітності

Мінфін видав Наказ «Про затвердження Змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі» від 27.11.2018 № 939 (далі — Наказ № 939).

За цим наказом складати проміжну фінзвітність (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців) потрібно в звітний період, що починається 1 січня.

Фінансову звітність суб’єкти державного сектору (СДС) подають з відміткою органів Казначейства про відповідність аналогічним даним у бухобліку Казначейства.

Скачати податкову накладну за новою формою

Усі форми фінансової звітності та консолідовану фінансову звітність СДС орган Казначейства перевіряє і візує:

  • накладає кваліфікований електронний підпис на кожну форму фінансової звітності — у разі подання звітності через АС «Є-Звітність»;
  • засвідчує підписом, печаткою або штампом на кожній сторінці всіх форм фінансової звітності — у разі подання звітності на паперових носіях.

СДС, які застосовують АС «Є-Звітність»:

  • не зазначають у фінансовій звітності кількість аркушів за кожною формою звітності;
  • формують повідомлення про статус документа під час подання звітності до органів Казначейства;
  • отримують повідомлення про статус переданого документа в АС «Є-Звітність»;
  • повторно подають звітність, якщо отримують повідомлення в АС «Є-Звітність» про те, що органи Казначейства не прийняли звітність;
  • подають звітність з окремо налаштованого робочого місця в органі Казначейства у разі неможливості подання звітності до АС «Є-Звітність» через Інтернет з технічних причин або в інших випадках, визначених законодавством;
  • подають звітність на паперових носіях, якщо не мають можливості подати її до АС «Є-Звітність» у визначеному порядку.

Казначейство розміщує на своєму офіційному веб-сайті інформацію про порядок роботи в АС «Є-Звітність».

Джерело: Наказ Мінфіну від 27.11.2018 № 939

Податкова накладна за новою формою

Мінфін змінив порядок заповнення форм фінзвітності
Іван ЛЕВАДСЬКИЙексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
З 1 грудня 2018 року установи подаватимуть податкову накладну за новою формою. Мінфін виклав її у новій редакції наказом від 17.09.2018 № 763. Підкажемо, як заповнити податкову накладну за новим порядком.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
769

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33646

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1587

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34733

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
343552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді