Мінфін змінив порядок заповнення форм фінзвітності

Мінфін видав Наказ «Про затвердження Змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі» від 27.11.2018 № 939 (далі — Наказ № 939).

За цим наказом складати проміжну фінзвітність (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців) потрібно в звітний період, що починається 1 січня.

Фінансову звітність суб’єкти державного сектору (СДС) подають з відміткою органів Казначейства про відповідність аналогічним даним у бухобліку Казначейства.

Скачати податкову накладну за новою формою

Усі форми фінансової звітності та консолідовану фінансову звітність СДС орган Казначейства перевіряє і візує:

  • накладає кваліфікований електронний підпис на кожну форму фінансової звітності — у разі подання звітності через АС «Є-Звітність»;
  • засвідчує підписом, печаткою або штампом на кожній сторінці всіх форм фінансової звітності — у разі подання звітності на паперових носіях.

СДС, які застосовують АС «Є-Звітність»:

  • не зазначають у фінансовій звітності кількість аркушів за кожною формою звітності;
  • формують повідомлення про статус документа під час подання звітності до органів Казначейства;
  • отримують повідомлення про статус переданого документа в АС «Є-Звітність»;
  • повторно подають звітність, якщо отримують повідомлення в АС «Є-Звітність» про те, що органи Казначейства не прийняли звітність;
  • подають звітність з окремо налаштованого робочого місця в органі Казначейства у разі неможливості подання звітності до АС «Є-Звітність» через Інтернет з технічних причин або в інших випадках, визначених законодавством;
  • подають звітність на паперових носіях, якщо не мають можливості подати її до АС «Є-Звітність» у визначеному порядку.

Казначейство розміщує на своєму офіційному веб-сайті інформацію про порядок роботи в АС «Є-Звітність».

Джерело: Наказ Мінфіну від 27.11.2018 № 939

Податкова накладна за новою формою

Мінфін змінив порядок заповнення форм фінзвітності
Іван ЛЕВАДСЬКИЙексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
З 1 грудня 2018 року установи подаватимуть податкову накладну за новою формою. Мінфін виклав її у новій редакції наказом від 17.09.2018 № 763. Підкажемо, як заповнити податкову накладну за новим порядком.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49521

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
22283

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді
17744

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді