Поширена ситуація в бухгалтерській практиці — виявити після закінчення граничного строку звітування, що у Розрахунку не відобразили відомості про якогось працівника. Зазвичай причина такої помилки суто технічна — під час формування звітності програма іноді «губить» працівників.
Начастіше тих, які нещодавно працевлаштувалися, працюють за ЦПД або протягом усього місяця перебували у відпустці без збереження зарплати. Щоб уникнути штрафів, відомості потрібно відкоригувати. Як правильно це зробити, підкажемо і покажемо на прикладі. Керуватимемося розділом V Порядку № 4.
Експертна підказки ►►►
ЕКСПЕРТ ПІДКАЖЕ, ✔️чи показувати перехідну відпустку в Д1 ✔️чи розбивати відпускні в 4ДФ
У статті розглянемо як списувати інші необоротні матеріальні активи і які форми актів та бланки застосовати при цьому.
Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
Складають паспорт бюджетної програми місцевого бюджету усі головні розпорядники за коштами місцевого бюджету. Розкажемо про особливості заповнення, внесення змін та термін затвердження.
Конкретизуємо всі показники, які має заповнити головний розпорядник коштів місцевого бюджету в оновленому Звіті про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2024 рік. Також покажемо зразок заповнення Звіту про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету 2024 за існуючою формою.