
Поширена ситуація в бухгалтерській практиці — виявити після закінчення граничного строку звітування, що у Розрахунку не відобразили відомості про якогось працівника. Зазвичай причина такої помилки суто технічна — під час формування звітності програма іноді «губить» працівників.
Начастіше тих, які нещодавно працевлаштувалися, працюють за ЦПД або протягом усього місяця перебували у відпустці без збереження зарплати. Щоб уникнути штрафів, відомості потрібно відкоригувати. Як правильно це зробити, підкажемо і покажемо на прикладі. Керуватимемося розділом V Порядку № 4.

Експертна підказки ►►►
ЕКСПЕРТ ПІДКАЖЕ, ✔️чи показувати перехідну відпустку в Д1 ✔️чи розбивати відпускні в 4ДФ
Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
У огляді про те, що таке витрати майбутніх періодів та все про їхній бухгалтерський облік, зокрема облік передплати за оренду, періодичні видання, ліцензію за використання програмного забезпечення.
Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
Звіт №1-послуги (квартальна) був оновлений на 2025 рік. Завантажуйте дійсний бланк «Звіту про обсяги реалізованих послуг» та дотримуйтесь інструкції, як заповнити Звіт 1-послуги, аби уникнути поширених помилок
Бюджетна звітність бюджетних установ як була, так і залишається цілим набором звітів щодо стану виконання бюджету. У частині аспектів вона пересікається з фінансовою звітністю, але є самостійним джерелом інформації для державних аудиторів. Форми, строки та правила складання бюджетних звітів у 2025 році – у даному огляді