Законом № 466 уточнено сроки, в течение которых налогоплательщики обязаны обеспечить хранение документов, связанных с выполнением требований законодательства.
Заберіть свою знижку -50% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

А именно: не менее 1095 дней - со дня совершения хозяйственной операции, для разрешительных документов - со дня окончания срока их действия.
Кроме того, в случае потери документов нужно предоставлять в контролирующий орган кроме уведомления документы, подтверждающие наступление события, которое привело к такой потере. При этом проверки переносятся на дату восстановления и предоставления контролирующим органам, но на срок не более 120 дней (ранее 90).
Оновлені довідники та реєстри від ДПС
В случае повторной потери или повреждения контролирующий орган имеет возможность осуществлять проверку и оценку полноты начисления, уплаты налогов соблюдения требований законодательства, исходя из имеющихся на время проверки документов.
ПРОГРАМА: ✔️ Що слід передбачити в господарському договорі ✔️ Як недоліки господарських договорів призводять до порушення норм законодавства: судова практика ✔️ Коли можна розірвати договір в односторонньому порядку ✔️ Як ревізори перевіряють виконання господарських договорів
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення