За яким КЕКВ оплатити розроблення норм витрат палива

498
Автор
експерт з обліку та оподаткування, Київ

Запитання

За яким КЕКВ оплатити розроблення норм витрат палива?

Відповідь

Детальний матеріал

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Переглянути

До редакції «Головбух Бюджет» надійшло запитання від читача: «Звернулись до ДП «ДержавтотрансНДІпроект» за розробкою тимчасових індивідуальних витрат палива для авто установи. За яким КЕКВ оплатити витрати? Чи дозволено проводити такі видатки під час воєнного стану та у яку чергу їх профінансує Держказначейство?»

Відповідає керівник експертної групи Експертус Головбух, Олена Озерова.

Черговість, за якою проводять видатки в період дії воєнного стану, визначає Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затверджений постановою КМУ від 09.06.2021 № 590 (далі – Порядок № 590).

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

У першу чергу Казначейство фінансує видатки на національну безпеку й оборону, решту – проводить у другу чергу. Видатки, що їх проводять у другу чергу, визначає пункт 19 Порядку № 590. Серед цих видатків не знаходимо видатків на розроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрат палива на автомобіль. Тож казначеї проведуть такий платіж у третю чергу. Але будь-які товари, роботи, послуги можете оплатити (у тому числі на умовах співфінансування) у другу чергу в межах виконання програм за підтримки:

  • ЄС;
  • урядів іноземних держав;
  • іноземних донорів;
  • міжнародних фінорганізацій.

Видатки на оплату послуг ДП «ДержавтотрансНДІпроект» із розроблення нормативів заплануйте та проведіть за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» (пп. 2.2.4 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.2012 № 333). 

передплата журнал для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Облік основних засобів 2024: від придбання до списання

У статті поговоримо про облік основних засобів в бюджетних установах. З'ясуємо, як відображати їх придбання, амортизацію, реконструкцію, модернізацію, поліпшення, ремонт, переоцінку вартості, дооцінку й відновлення корисності, уцінку й втрата від зменшення корисності, вибуття та списання в бухобліку
304420

Актуальні бланки для інвентаризації

Інвентаризація в бюджетних установах – це можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Щоб її провести без помилок, варто належно оформити документи. У цій добірці ми зібрали всі необхідні бланки інвентаризації та підказки по їх заповненню.
171430

Акт звірки розрахунків: готовий зразок

Звіряти стан розрахунків з дебіторами – обов’язок установи. Та як зафіксувати результати звірки правильно? Пропонуємо готовий Акт звірки розрахунків – зразок.
33653