Право працівників бібліотек на матеріальну допомогу на оздоровлення

6427

Запитання

Чи має право бібліотекар на матеріальну допомогу на оздоровлення?

Відповідь

Так, має. Право на матеріальну допомогу на оздоровлення бібліотекарям забезпечує постанова КМУ «Про затвердження Порядку виплати доплати за вислугу років працівникам державних і комунальних бібліотек» від 22.01.2005 № 84.

Право працівників бібліотек на матеріальну допомогу на оздоровлення

ПРОЙТИ БЕЗПЛАТНО та ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ

Пункт 3 цієї Постанови гарантує її:

  • під час щорічної відпустки;
  • у розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати).

Аби зрозуміти, кому саме з працівників її можна виплачувати, зверніться до переліку посад, що міститься у цій постанові. А умови не забудьте обов’язково конкретизувати у положенні про надання матеріальної допомоги, що є додатком до колективного договору.

Чи можна надавати дві матдопомоги — на оздоровлення та через COVID-19

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Розрахунок грошової допомоги при виході у відпустку

Які виплати, надбавки та доплати включати у розрахунок матеріальної допомоги на оздоровлення. Розрахунок грошової допомоги держслужбовцям та іншим бюджетникам при виході у відпустку – тема даної консультації.
23179

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47715