Релігійні організації включають до нового Реєстру неприбуткових установ

308

Запитання

Які релігійні організації включають до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій у зв’язку з набранням чинності Закону України від 07.12.2017 № 2245?

Відповідь

До нового Реєстру неприбуткових установ та організацій включають релігійні організації, які утворені й зареєстровані за Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації», та які за Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Релігійні організації включають до нового Реєстру неприбуткових установ

ЗІР, категорія 102.04

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
118637

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
298839

Міжбюджетні трансферти – облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати - експертний досвід.
9682

Переоцінка основних засобів: проводки

В балансі бюджетної установи усі активи, у т. ч. основні засоби, визнають за вартістю придбання, яка з часом змінюється. І тоді потрібна переоцінка основних засобів.
17781