Чи може сторож працювати за сумісництвом

3015

Запитання

В установі ввели чотири штатні одиниці сторожів, проте фактично працює лише троє. Їм запровадили підсумований облік робочого часу, обліковий період — рік. Чи можна не приймати на роботу ще одного працівника, а оформити за внутрішнім сумісництвом двох сторожів на 0,5 ставки?

Відповідь

Так, установа може оформити за внутрішнім сумісництвом сторожів за їх заявою з оплатою за фактично виконану роботу, але не більше ніж на 0,5 ставки.

У цій ситуації для роботи на 1,5 ставки тривалість робочого тижня сторожів за підсумованого обліку робочого часу становитиме 60 год. (40 год. за основним місцем роботи і 20 — за сумісництвом). Така робота не вважатиметься надурочною.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151262

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14356