Виплата зарплати без нарахування ЄСВ: чим загрожує

266

Запитання

Яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо виплачуватиме працівникам заробітну плату без нарахування ЄСВ?

Відповідь

Виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування єдиного соціального внеску є порушенням трудового законодавства. За таке порушення роботодавцеві доведеться сплатити штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника. Наразі мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, отже сума штрафу — 111 690 грн.

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
24813

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
44017

Податкова накладна 2024: порядок заповнення

З 01 серпня минулого року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити діючу форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
89225