Скільки зберігати архів із податковими звітами на електронних носіях

626

Запитання

Скільки зберігати архів із податковими звітами на електронних носіях?

Відповідь

Установи мають зберігати первинні докумети, регістри бухобліку, фінансову звітність а також документи, які перевіряють контролюючі органи, протягом не менш як 1095 днів з дня:

  • подачі податкової звітності, для складення якої використовують такі документи;
  • граничного терміну подання звітності, передбаченого ПК — в разі неподання установою звітності (п. 44.3 ПК).

Якщо первинні документи, регістри бухобліку, фінансова звітність, інші документи пов’язані з предметом перевірки, процедурою адміністративного оскарження, прийнятого за її результатами податкового повідомлення-рішення або судового розгляду, ці документи мають зберігатися до закінчення цих процедур, але не менше ніж визначає пункт 44.3 ПК.

Електронні документи слід зберігати не менше строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері (ст. 13 розділу ІІІ Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 № 851-IV).

Тож архів файлів з поданими контролюючим органам звітами на електронних носіях (у т. ч. якщо перевірку не проводили 3 роки) установа має зберігати не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності.

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106158

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544