Як отримати індивідуальну податкову консультацію у податківців

404

Запитання

Як отримати індивідуальну податкову консультацію (ІПК) в контролюючому органі, зокрема у фіскальній службі?

Відповідь

ІПК — роз’яснення контролюючого органу платнику податків з практичного використання окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладений на контролюючий орган, та зареєстроване в єдиному реєстрі ІПК.

За вибором платника податків контролюючий орган надає ІПК усно або письмово.

Контролюючі органи надають ІПК безоплатно за зверненням платників податків протягом 25 к. дн., що настають за днем отримання такого звернення.

Керівник ДФС може прийняти рішення про продовження строку розгляду звернення на отримання ІПК понад 25-денний строк, але не більше ніж на 10 к. дн. Про це контролюючий орган має письмово повідомити платника податків до закінчення строку розгляду.

Скачати зразок нової довідки про страховий стаж

Звернення платників податків на отримання ІПК в письмовій формі повинно містити:

  • найменування юридичної особи, її податкову адресу, номер засобу зв’язку та адресу електронної пошти, якщо такі є;
  • код за ЄДРПОУ;
  • опис, у чому полягає практична необхідність отримання ІПК;
  • підпис платника податків;
  • дату підписання звернення.

Якщо звернення платника податків не відповідає вказаним вимогам, податківці не надають ІПК, а надсилають відповідь у порядку та строки, передбачені Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР.

За інформацією ГУ ДФС у Одеській області

ПДФО для бюджетників: перерахувати і не помилитися

Як отримати індивідуальну податкову консультацію у податківців
Олеся СКРИМОВСЬКА головний редактор тижневика "Головбух: Бюджет", у минулому головний бухгалтер
Установи мають право перераховувати ПДФО за будь-який період і в будь-яких випадках. Зазвичай це роблять для самоперевірки. Проте є й обов’язковий перерахунок — річний. Його проводять, коли нараховують зарплату за останній місяць звітного року, тобто в грудні. То як провести перерахунок ПДФО у грудні? Хто і яку податкову соціальну пільгу мав отримувати у 2018 році? Яка відповідальність за порушення законодавства? Будьте в курсі!

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100121

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40566

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68029

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3736