Яка тривалість відпустки музкерівника комбінованого дитсадка — 56 чи 42 дні

1082

Запитання

Музичний керівник працює в закладі дошкільної освіти на 1,5 ставки у шести групах. Із них три логопедичні, а одна — інклюзивна. Якої тривалості надавати йому щорічну основну відпустку?

Відповідь

Тривалість відпустки педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти треба визначати відповідно до постанови КМУ «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» від 14.04.1997 № 346 (далі — Порядок).

Пункт 1 розділу I «Дошкільні навчальні заклади» Порядку передбачає тривалість щорічної основної відпустки музичним керівникам дитячих ясел-садків, дитячих садків (у тому числі інтернатного типу), дитячих ясел 42 календарних дні.

Яка тривалість відпустки музкерівника комбінованого дитсадка — 56 чи 42 дні Примітка 1 до розділу І Порядку передбачає, що щорічну основну відпустку тривалістю 56 календарних днів надають музичним керівникам дошкільних закладів загального типу, якщо в цих закладах укомплектовано не менш як 50% груп для дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку.

Відповідно до підпункту «а» пункту 5 Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом МОН від 04.11.2010 № 1055, посаду музичного керівника треба передбачати у штатних розписах дошкільних навчальних закладів з розрахунку 0,25 штатної одиниці на одну групу у дитячих садках і на кожну групу дітей віком від одного року і старше у яслах-садках.

Тож якщо музичний керівник працює на 1,5 ставки, тобто з дітьми шести груп, з яких три — логопедичні, що не менше 50% загальної кількості груп у закладі дошкільної освіти, то щорічну основну відпустку йому потрібно надати тривалістю 56 календарних днів.

передплата журнал для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14179

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9848

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
12978