Яка тривалість відпустки музкерівника комбінованого дитсадка — 56 чи 42 дні

813

Запитання

Музичний керівник працює в закладі дошкільної освіти на 1,5 ставки у шести групах. Із них три логопедичні, а одна — інклюзивна. Якої тривалості надавати йому щорічну основну відпустку?

Відповідь

Тривалість відпустки педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти треба визначати відповідно до постанови КМУ «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» від 14.04.1997 № 346 (далі — Порядок).

Пункт 1 розділу I «Дошкільні навчальні заклади» Порядку передбачає тривалість щорічної основної відпустки музичним керівникам дитячих ясел-садків, дитячих садків (у тому числі інтернатного типу), дитячих ясел 42 календарних дні.

Яка тривалість відпустки музкерівника комбінованого дитсадка — 56 чи 42 дні Примітка 1 до розділу І Порядку передбачає, що щорічну основну відпустку тривалістю 56 календарних днів надають музичним керівникам дошкільних закладів загального типу, якщо в цих закладах укомплектовано не менш як 50% груп для дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку.

Відповідно до підпункту «а» пункту 5 Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом МОН від 04.11.2010 № 1055, посаду музичного керівника треба передбачати у штатних розписах дошкільних навчальних закладів з розрахунку 0,25 штатної одиниці на одну групу у дитячих садках і на кожну групу дітей віком від одного року і старше у яслах-садках.

Тож якщо музичний керівник працює на 1,5 ставки, тобто з дітьми шести груп, з яких три — логопедичні, що не менше 50% загальної кількості груп у закладі дошкільної освіти, то щорічну основну відпустку йому потрібно надати тривалістю 56 календарних днів.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9949