Чи включати до стажу служби в ОМС роботу на посаді архіваріуса

1112

Запитання

Чи враховувати стаж роботи на посаді архіваріуса, коли обчислюємо вислугу років в ОМС?

Відповідь

Скачати зразок довідки про страховий стаж

Так. Посаду архіваріуса відносять до службовців органу місцевого самоврядування (додаток 55 до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268; далі — Постанова № 268).

Службовцям ОМС виплачують надбавку за вислугу років у порядку, визначеному Положенням про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, затвердженим постановою КМУ від 20.12.1993 № 1049 (далі — Постанова № 1049). Підстава — підпункт 4 пункту 3 Постанови № 268.

До стажу роботи, який дає право одержувати надбавку за вислугу років, зараховують:

  • загальний стаж роботи в органах виконавчої влади та інших державних органах, передбачених у пункті 1 Положення № 1049;
  • стаж роботи в Апараті ВРУ, ВР і РМ АРК, міністерствах та комітетах АРК, органах місцевого самоврядування, органів прокуратури, судових органів України, відповідних органів колишнього СРСР і країн СНД;
  • стаж роботи в організаціях (крім роботи у кооперативних та інших громадських організаціях), передбачених статтею 118 КЗпП.

Підстава — пункт 3 Порядку № 1049.

Отже, зараховуйте до стажу для надбавки за вислугу років службовцю ОМС період, коли він працював архіваріусом.

Чи включати до стажу служби в ОМС роботу на посаді архіваріуса
Людмила Кравченко,керівник експертної групи Експертус Головбух
У яких розмірах і на який термін керівник установи має право встановлювати надбавки працівникам — дізнаєтеся зі статті

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14176

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
60413