Чи можна вносити зміни до мережі розпорядників коштів

2652

Запитання

Чи можна протягом бюджетного періоду вносити зміни до мережі, якщо утворилася нова установа?

Відповідь

Типова кореспонденція субрахунків зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 17.09.2019 № 386

Так, можна.

Протягом бюджетного періоду можна вносити зміни до мережі. Приміром, якщо до мережі внесуть нову установу, виключать установу з мережі, змінять інформацію про розпорядника/одержувача. Головні розпорядники/розпорядники нижчого рівня у таких ситуаціях мають подати відповідному органу Казначейства реєстр змін до мережі на паперових та електронних носіях інформації за формою згідно з додатком 2 до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Мінфіну від 24.12.2012 № 1407 (далі — Порядок № 1407) з відповідним обґрунтуванням.

Після того як внесуть зміни до Єдиного реєстру у частині даних, які використовують при складанні мережі, головний розпорядник/розпорядник нижчого рівня протягом трьох робочих днів має надати відповідному органу Казначейства реєстр змін до мережі.

Виключати з мережі установу/підприємство, організацію, що ліквідується або реорганізується, можна лише після того, як передасте установі-правонаступнику/підприємству, організації планові показники, обсяги відкритих асигнувань, показники проведених з початку бюджетного періоду касових видатків та непогашених бюджетних зобов’язань.

Орган Казначейства перевіряє, чи відповідає поданий реєстр змін до мережі встановленим вимогам до складання мережі, даним Єдиного реєстру — код розпорядника/одержувача бюджетних коштів за Єдиним реєстром, код за ЄДРПОУ, повне та скорочене (за наявності) найменування, статус установи — розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів, код та найменування органу Казначейства та вносить інформацію до єдиної бази даних мережі розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету і ставить на документі відбиток штампа за формою згідно з додатком 3 до Порядку № 1407.

Зауважимо, що розпорядника бюджетних коштів не можна включити одночасно до мережі розпорядників бюджетних коштів різних місцевих бюджетів.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
12864

Благодійна допомога ОМС

Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
17092

Касова книга — бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
46039

Субвенція місцевим бюджетам

Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
68736

Бюджетна програма і програмна класифікація видатків 2025: як не помилитись

Програмна класифікація видатків — основа для правильного формулювання бюджетної програми. У статті пояснимо, як складати бюджетні програми у 2025 році, як визначати їх код та сформулювати назву.
8952