Платні послуги. Самотест для бюджетних установ ⏩
Відтепер ініціатива передачі таких об’єктів може належати не лише органам, які ними управляють, а й Кабіну, Мінекономіки та Фонду держмайна.
Мінекономіки розроблятиме відповідні проєкти рішень уряду, за три дні погоджуватиме їх з Мінфіном і Держстатом і за сім днів передаватиме на розгляд Кабміну.
Якщо орган, який управляє активом, у встановлений строк не погодить пропозиції з його передачі, об’єкти передаватимуть Уряду без погодження.
Перший віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко наголосила: «Сьогодні бізнес та держава зацікавлені у максимальному прискоренні приватизації. Це дозволить підприємцям стати власниками нових активів, запустити виробництва, створити робочі місця, налагодити переробку продукції, вийти на зовнішні ринки. Раніше бюрократичні процедури значно затягували процес передачі об’єктів зі сфери відання окремих держустанов до управління Фонду. Тепер ми прибираємо ці перепони. Об’єкт буде максимально швидко взятий Фондом держмайна в управління з подальшою його підготовкою до проведення відкритого та конкурентного аукціону. В результаті за відносно стислі терміни ми знайдемо для занедбаних непрацюючих активів приватних інвесторів, які дадуть їм нове життя».
За повідомленням ФДМУ, у 2022 році завдяки приватизації держбюджет поповнять на суму понад 600 млн грн.
- Кому індексувати зарплату в листопаді 2024 року
- Інвентаризація-2024: відповіді на гарячі запитання
- Як перевіряє Держпраці під час воєнного стану
- Скарбниця бухпроведень: ремонт і поліпшення комп’ютерів та оргтехніки
- Видатки з поповнення статутного капіталу підпорядкованих суб’єктів господарювання: як визначити КЕКВ