Доопрацьований проєкт порядку погодження розміру орендної плати

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Фонд державного майна України (ФДМУ) оприлюднив доопрацьований проєкт наказу «Про затвердження Порядку погодження Фондом державного майна України розміру плати за оренду державного майна».

порядок погодження розміру орендної плати

Пошук по Класифікатору професій

Розмір плати за оренду державного майна погоджуватиме ФДМУ на виконання вимог пункту 2 Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою КМУ від 28.04.2021 № 630, у разі коли орендодавцем державного нерухомого майна є балансоутримувач, для укладення договору оренди та у разі внесення змін у частині розміру орендної плати до нього.

Для погодження розміру орендної плати балансоутримувач протягом двох робочих днів з дня, наступного за днем включення об’єкта оренди до Переліку другого типу, надає ФДМУ звернення, до якого додає:

  • звіт про оцінку об’єкта оренди, висновок про вартість якого відповідно до вимог пункту 19 Методики оцінки об’єктів оренди, затвердженої постановою КМУ від 10.08.1995 № 629, затверджений органом, що уповноважений управляти майном балансоутримувача, або ФДМУ — якщо цим органом є КМУ;

  • розрахунок розміру орендної плати, засвідчений підписами керівника та головного бухгалтера балансоутримувача;

  • документи, передбачені додатком 1 до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 № 483, що подаються потенційним орендарем, який звернувся із заявою про включення об’єкта оренди до Переліку другого типу або заявою про оренду об’єкта з Переліку другого типу.

Зауваження та пропозиції до проєкту ФДМУ прийматиме до 12.08.2023 на електронну скриньку: s.avramenko@spfu.gov.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
408264

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180672

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді