Статті за темою Кадри для бухгалтера ОМС

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення
Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151255
Наказ про відрядження – всі зразки
Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
118332
Штатний розпис 2024
Окремі форми штатного розпису змінили, кого це стосується, яку форму штатного розпису обрати та як заповнити розглянемо далі у публікації.
125104
Добові на відрядження 2023: як виплачувати
Іноді для виконання функцій установи керівник відряджає працівників у відрядження по Україні або за кордон. При цьому таким працівникам відшкодовують витрати за час поїздки — виплачують добові на відрядження. З’ясуємо, які саме витрати і в якому розмірі відшкодовувати.
110467
Звільнення працівників у воєнний час — зразки документів
Запровадження воєнного стану та збройна агресія призвели до збільшення частоти звільнення працівників у бюджетних установах з причин їх смерті, тривалої відсутності чи через знищення майна установ. Розглянемо детально ці процедури звільнення та які документи потрібно видати при цьому.
37010
Органи місцевого самоврядування в Україні
Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Яка роль бухгалтера?
95165