АМУ: Заявку на субвенцію для ЦНАП необхідно подати до 1 березня

Цього року 231 млн грн виділено на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Громади можуть подавати конкурсні заявки для участі у відборі до 1 березня.

АМУ: Заявку на субвенцію для ЦНАП необхідно подати до 1 березня


►Кошти субвенції на розвиток мережі ЦНАП будуть виділятися за такими напрямами:

 • будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для ЦНАП, територіальних підрозділів і віддалених робочих місць;
 • облаштування будівель та приміщень, забезпечення ЦНАП, територіальних підрозділів і віддалених робочих місць обладнанням, комп'ютерною технікою, меблями, програмними засобами.

Мінцифри розроблено форму для подання заявок. Вона доступна за посиланням: https://cutt.ly/xIOMj5a. Обов’язково разом із клопотанням надсилається також Додаток - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lbruEt9PrRPjyuas4mMAnDi4cubnLYWN/edit#gid=760621598 .

Заповнений Додаток у форматі XLSX (без підпису чи КЕП) необхідно надсилати одночасно із поданням Клопотання. Додаток до клопотання допоможе уникнути типових помилок при заповненні клопотання, автоматично розрахує кількість чинників пріоритетності та допоможе працівникам Мінцифри оперативно опрацювати ваші клопотання.

Клопотання з додатками можуть надсилатися поштою на адресу: вул. Ділова, 24, м. Київ чи на електронну пошту [email protected] (або через електронний документообіг). У разі подання документів електронною поштою потрібно накладати кваліфікований електронний підпис.

До клопотання необхідно додати такі матеріали:

►за напрямом “Будівництво”:

 • Копія рішення місцевої ради або військово-цивільної адміністрації про утворення Центру та його будівництво;
 • інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо земельної ділянки (у разі нового будівництва) або щодо відповідної будівлі чи приміщення (у разі реконструкції, реставрації або капітального ремонту);
 • Копія проєкту будівництва Центру;
 • Розрахунки вартості будівництва Центру, деталізовані за видами робіт та роками;
 • Копія письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проєкту будівництва;
 • Гарантійний лист щодо співфінансування в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів;
 • Щонайменше 5 фотографій із різних ракурсів, які демонструють стан проєкту до початку реалізації;
 • Матеріали щодо використаних коштів та виконаних робіт у попередніх бюджетних періодах.

►за напрямом “Облаштування/обладнання”:

 • Копія рішення місцевої ради або військово-цивільної адміністрації про утворення Центру;
 • Техніко-економічне обґрунтування потреби в облаштуванні/обладнанні Центру;
 • Гарантійний лист щодо співфінансування в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів;
 • Підтвердні документи/гарантійний лист щодо організації каналу конфіденційного зв’язку між Центром і Єдиним державним демографічним реєстром (у разі подання клопотання щодо забезпечення обладнанням для видачі паспортних документів або посвідчень водія).

Нагадуємо, що 19 січня до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг було внесено зміни.

Джерело: Асоціація міст України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9250

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3789

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1870