АМУ: Заявку на субвенцію для ЦНАП необхідно подати до 1 березня

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Цього року 231 млн грн виділено на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Громади можуть подавати конкурсні заявки для участі у відборі до 1 березня.

АМУ: Заявку на субвенцію для ЦНАП необхідно подати до 1 березня


►Кошти субвенції на розвиток мережі ЦНАП будуть виділятися за такими напрямами:

  • будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для ЦНАП, територіальних підрозділів і віддалених робочих місць;
  • облаштування будівель та приміщень, забезпечення ЦНАП, територіальних підрозділів і віддалених робочих місць обладнанням, комп'ютерною технікою, меблями, програмними засобами.

Мінцифри розроблено форму для подання заявок. Вона доступна за посиланням: https://cutt.ly/xIOMj5a. Обов’язково разом із клопотанням надсилається також Додаток - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lbruEt9PrRPjyuas4mMAnDi4cubnLYWN/edit#gid=760621598 .

Заповнений Додаток у форматі XLSX (без підпису чи КЕП) необхідно надсилати одночасно із поданням Клопотання. Додаток до клопотання допоможе уникнути типових помилок при заповненні клопотання, автоматично розрахує кількість чинників пріоритетності та допоможе працівникам Мінцифри оперативно опрацювати ваші клопотання.

Клопотання з додатками можуть надсилатися поштою на адресу: вул. Ділова, 24, м. Київ чи на електронну пошту [email protected] (або через електронний документообіг). У разі подання документів електронною поштою потрібно накладати кваліфікований електронний підпис.

До клопотання необхідно додати такі матеріали:

►за напрямом “Будівництво”:

  • Копія рішення місцевої ради або військово-цивільної адміністрації про утворення Центру та його будівництво;
  • інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо земельної ділянки (у разі нового будівництва) або щодо відповідної будівлі чи приміщення (у разі реконструкції, реставрації або капітального ремонту);
  • Копія проєкту будівництва Центру;
  • Розрахунки вартості будівництва Центру, деталізовані за видами робіт та роками;
  • Копія письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проєкту будівництва;
  • Гарантійний лист щодо співфінансування в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів;
  • Щонайменше 5 фотографій із різних ракурсів, які демонструють стан проєкту до початку реалізації;
  • Матеріали щодо використаних коштів та виконаних робіт у попередніх бюджетних періодах.

►за напрямом “Облаштування/обладнання”:

  • Копія рішення місцевої ради або військово-цивільної адміністрації про утворення Центру;
  • Техніко-економічне обґрунтування потреби в облаштуванні/обладнанні Центру;
  • Гарантійний лист щодо співфінансування в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів;
  • Підтвердні документи/гарантійний лист щодо організації каналу конфіденційного зв’язку між Центром і Єдиним державним демографічним реєстром (у разі подання клопотання щодо забезпечення обладнанням для видачі паспортних документів або посвідчень водія).

Нагадуємо, що 19 січня до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг було внесено зміни.

Джерело: Асоціація міст України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оренда державного та комунального майна в Україні у 2025 році

Процедура оренди державного та комунального майна для державних органів, ОМС та бюджетних установ у 2025 році має чітке правове регулювання. У статті розглянемо, які нормативні документи застосовуються, особливості укладення договору оренди, а також нюанси, які діють під час воєнного стану.
3875

Щорічні додаткові відпустки 2025: правила й приклади для бюджетників

Окрім основної відпустки чимало бюджетників мають додаткові відпустки. Одна з них — щорічна додаткова відпустка, наприклад за вислугу років. У статті говоримо, як надавати такі відпустки, чим щорічні додаткові відпустки відрізняються від щорічних основних відпусток та інших додаткових відпусток. У пригоді стануть і приклади — беріть у роботу і нехай працюється легше!
59009

Відпустка без збереження заробітної плати: порядок, тривалість і приклади

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати — єдиний вихід як для працівника, так і для роботодавця. У консультації розглянемо, кому надають таку відпустку під час воєнного стану, яка її максимальна тривалість та як усе це оформити.
129114

Графік документообігу бюджетної установи: зразок і правила заповнення

Шукаєте ефективний спосіб організувати документообіг у бюджетній установі? У статті розповімо, як правильно побудувати графік документообігу з урахуванням вимог законодавства та реальних потреб установи. Практичний акцент, чітка структура та приклад для скачування — усе для того, щоб ви могли швидко впровадити зміни у своїй роботі.
1235

Як перевести держслужбовця з РДА в орган місцевого самоврядування

Держслужбовців можуть переводити з районних держадміністрацій до органів місцевого самоврядування. У статті розберемо порядок переведення, як оформити контракт, що писати в трудовій книжці та як діяти з рангом держслужбовця
8026

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді