Військовослужбовцям підвищили розмір грошового забезпечення

Держбюджет-2019 передбачає видатки, аби виплачувати грошове забезпечення військовослужбовців 2019 року в ЗСУ в розмірі 49,6 млрд грн. Про це повідомив під час брифінгу 09.01.2019 начальник управління організаційного та соціальних виплат Департаменту фінансів Міноборони В’ячеслав Салахов.

«Порівняно з 2018 роком фонд грошового забезпечення на 2019 рік збільшено на 15,2 млрд грн, або на 4 %. Це дозволить виконати завдання Глави держави щодо збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців не менш ніж на 30 %» — наголосив В’ячеслав Салахов.

Міноборони підвищить розміри грошового забезпечення військовослужбовців за рахунок збільшення його додаткових видів, зокрема, надбавок за особливості проходження служби та щомісячної винагороди (премії).

У 2019 році Міністр оборони встановив мінімальний розмір надбавки за особливості проходження служби — 65% від посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років усім категоріям особового складу. Окремим категоріям військовослужбовців, залежно від особливостей проходження військової служби, розмір цієї надбавки підвищать до 100%.

«Це такі категорії військовослужбовців, як лікарі, механіки-водії танків, гаубичних самохідно-артилерійських установок, БМП, наземні авіаційні спеціалісти, плавсклад, десантники, спецпризначенці, льотчики та інші», — зазначив В’ячеслав Салахов.

У 2019 році Міноборони також збільшить розмір щомісячної премії військовослужбовців, які проходять службу у військових частинах Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, морській піхоті, у складі екіпажів надводних кораблів (суден, катерів). Підвищення не стосуватиметься військовослужбовців, які проходять службу на посадах в штабах цих військових угруповань та підрозділах забезпечення.

Джерело: Урядовий портал

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100172

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40646

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68055

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3741

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді