НАДС готується до запуску другої фази з впровадження системи управління людськими ресурсами на держслужбі (HRMIS)

Триває аудит впровадження інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування зарплати на держслужбі (HRMIS).

НАДС готується до запуску другої фази з впровадження системи управління людськими ресурсами на держслужбі (HRMIS)

Калькулятор стажу державної служби, служби в ОМС та приведеної дати


Її вивчають експерти аудиторсько-консалтингової компанії «Ernst & Young». Про це повідомила Голова НАДС Наталія Алюшина під час робочої онлайн-зустрічі за участі представників Світового банку, EU 4 PAR та компанії «Ernst & Young». За її словами, здійснено установчі інтерв’ю з керівництвом НАДС, командою впровадження та кінцевими користувачами задля з’ясування сильних сторін та ризиків впровадження системи.

«НАДС продовжує заповнювати Інформаційну систему і забезпечує її функціонування. Усі необхідні дії здійснюють попри суттєву затримку старту ІІ фази із впровадження проєкту, формальне ставлення з боку деяких органів державної влади та недостатню кількість IT-фахівців у НАДС, які супроводжують HRMIS», - зауважила Наталія Алюшина.

Загалом у систему внесені дані щодо 21 836 працівників, підключено 86 державних органів, функціонують підсистеми «Штат і персонал», «Зарплата та табель», «Кабінет самообслуговування», «Публічний портал». Кожен зареєстрований користувач має особистий кабінет, де зібрана уся інформація щодо діяльності на державній службі, можна переглянути відомості по заробітній платі, кількість днів на відпустку. А також оформити заяви та замовити довідки. Відтак відбувається поступовий відхід від написання працівниками заяв, приміром на відпустку, власноруч у бік автоматизації.

Джерело: НАДС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869