Її вивчають експерти аудиторсько-консалтингової компанії «Ernst & Young». Про це повідомила Голова НАДС Наталія Алюшина під час робочої онлайн-зустрічі за участі представників Світового банку, EU 4 PAR та компанії «Ernst & Young». За її словами, здійснено установчі інтерв’ю з керівництвом НАДС, командою впровадження та кінцевими користувачами задля з’ясування сильних сторін та ризиків впровадження системи.
«НАДС продовжує заповнювати Інформаційну систему і забезпечує її функціонування. Усі необхідні дії здійснюють попри суттєву затримку старту ІІ фази із впровадження проєкту, формальне ставлення з боку деяких органів державної влади та недостатню кількість IT-фахівців у НАДС, які супроводжують HRMIS», - зауважила Наталія Алюшина.
Загалом у систему внесені дані щодо 21 836 працівників, підключено 86 державних органів, функціонують підсистеми «Штат і персонал», «Зарплата та табель», «Кабінет самообслуговування», «Публічний портал». Кожен зареєстрований користувач має особистий кабінет, де зібрана уся інформація щодо діяльності на державній службі, можна переглянути відомості по заробітній платі, кількість днів на відпустку. А також оформити заяви та замовити довідки. Відтак відбувається поступовий відхід від написання працівниками заяв, приміром на відпустку, власноруч у бік автоматизації.
Джерело: НАДС
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2022 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Планування бюджету територіальної громади СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.