Кабмін опрацьовує питання послаблення карантинних заходів

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 21 лютого відбулася селекторна нарада щодо протидії поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19.

 Кабмін опрацьовує питання послаблення карантинних заходів

Як оформити та оплатити Е‑лікарняний - СКАЧАЙТЕ шпаргалку


Як повідомили у Міністерстві охорони здоров’я, вперше за останні чотири тижні кількість нових випадків коронавірусу склала менш як 200 тисяч за тиждень. Так, минулого тижня було зафіксовано 191 тисячу нових випадків захворювання, що на 19% (або на 43 тисячі випадків) менше, порівняно з попереднім тижнем.

Також у МОЗ відзначили зменшення кількості госпіталізацій. За минулий тиждень до лікарень потрапили 20 тисяч пацієнтів, що на 4 тисячі менше, ніж тижнем раніше.

«Вперше за шість тижнів кількість виписаних із лікарень перевищила кількість госпіталізованих. Це призводить до того, що кількість зайнятих ліжок із хворими коронавірусною хворобою постійно зменшується», — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За словами очільника МОЗ, завантаженість ліжок, відведених для хворих на COVID-19, наразі становить 35%.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль дав завдання МОЗ проаналізувати карантинні обмеження з урахуванням епідемічної ситуації та рекомендацій країн Європейського Союзу. Та, за необхідності, внести зміни до тих вимог, що діятимуть після 31 березня у «помаранчевих» та «зелених» зонах з огляду на весняно-літній період.

«Низка європейських країн уже послаблює карантинні заходи для туристичних поїздок. У березні, за прогнозами, ми вийдемо на стабілізацію епідемічної ситуації. Тож маємо зараз напрацювати нові рішення на весняно-літній період», — відзначив Денис Шмигаль.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

Хто визначає розмір орендної плати за державне чи комунальне майно, які показники враховуються, як індексується плата у 2025 році? У статті — порядок розрахунку орендної плати згідно з Методикою КМУ та відповіді на поширені запитання
67916

Лікарняні за сумісництвом у 2025 році: обчислення, приклади і табелювання

Із 04.04.2025 змінився порядок оплати лікарняних сумісникам. У статті пояснюємо на прикладах нові правила, які документи подавати, як табелювати відсутність та як правильно обчислити лікарняні за сумісництвом
209153

Надбавка за вислугу років 2025: як надати та нарахувати

Надбавки за вислугу років надають бухгалтерам, держслужбовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Експерт підкаже, як нараховується надбавка за вислугу років державним службовцям швидко і без помилок.
318258

Оплата праці педагогічних працівників: посадові оклади 2025 року

Розміри окладів педагогічних працівників у 2025 році визначаються за ЄТС. Про по посадові оклади педпрацівників, учителів ДЮСШ і науково-педагогічних працівників поговоримо у статті. Також маємо приклади нарахування зарплати педпрацівникам, що допоможуть вирішити ваші робочі ситуації
326542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді