Штрафи за порушення, вчинені за воєнного часу, - Держпраці

Штрафи за порушення, вчинені за воєнного часу, - Держпраці

Після нашої перемоги, коли окупантів з України вивезуть услід за їхнім військовим кораблем і всі ми повернемося до повсякденного життя, інспектори праці відновлять проведення інспекційних відвідувань за зверненнями громадян. Під час таких перевірок інспектори до найменших дрібниць розглянуть усі обставини, у т. ч. ті, що спричинили порушення, і нададуть достатньо часу, щоб роботодавці їх усунули. Якщо не виконаєте припис про усунення порушень, перевіряльники розглядатимуть питання, чи варто передавати матеріали інспектування до суду.

За інформацією Державної служби України з питань праці 

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
49277

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
71724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді