
Державна служба України з питань праці та її територіальні органи продовжують виконувати свої повноваження і надають консультації та поради працівникам та роботодавцям про те, як дотримати вимоги законодавства.
Відповіді на найбільш актуальні питання можна знайти на сайті Держпраці в рубриці “Запитання/відповіді” –> Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану. Також ви можете скористатися сервісом “інтерактивний інспектор”, посилання на який розміщені на сайтах територіальних органів Держпраці. Поставити запитання можна й на сторінці Держпраці або її територіальних органів у Facebook.
У таких складних для нашої країни умовах кожен sз нас намагається зробити свій внесок у перемогу. Тримаймося разом! Ми переможемо! Слава Україні!!!
За матеріалами Держпраці
►►►для кого обов’язковий ►►► коли подавати ►►►як заповнити
7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
⚡️Зберігайте повний календар та строки подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2022 рік!
⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.