Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни

Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни

Міністерство охорони здоров’я і ДП «Медзакупівлі України» разом із державними органами і волонтерами координують надання українцям гуманітарної допомоги, зокрема товарів медичного призначення.

«У цей непростий час ми робимо все можливо, аби кожен медичний заклад отримав товари, які потребує, у найкоротший термін задля порятунку людського життя. Ці товари прийматимуться як гуманітарна допомога, а також можуть закуповуватися за кошти благодійних фондів та волонтерів. Зараз такі ініціативи — надважливі. Підтримуймо кожного українського медика», — закликав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Наразі допомогу надають у два способи:

  1. Допомога власне медичними засобами.
    Станом на 4 березня підтвердили або доправили товари із 9 країн. Окрім того, до них приєдналися понад 10 українських виробників, які безоплатно надали наявні на складах товари на запити лікарень, ТРО різних районів, Нацгвардії, волонтерських ініціатив тощо.
    УВАГА! Якщо вам потрібна допомога із медвиробами чи препаратами, напишіть на пошту [email protected].
  2. Фінансова допомога.
    Благодійна організація «100% життя» відкрила спеціальні рахунки, на які збирає кошти, в т. ч. для закупівлі товарів. Також триває робота з індивідуальними благодійниками та бізнесом.
    ДО ВІДОМА! Реквізити для перерахування у гривні та інших валютах доступні на сайті. Реквізити інших фондів, що опікуються допомогою медикам та військовим, можна знайти за посиланням.

Загалом вже отримали донацій на 3 млн грн. На 2 млн грн вже закупили ліки для Одеської області у співпраці з фондом «Корпорація монстрів», препарати і медичні товари для Київської міської лікарні швидкої допомоги та лікарень Харкова за підтримки фонду Whitepay та Червоного Хреста.

Фінансові донації використовуватимуть для закупівлі тих товарів, які неможливо отримати як гуманітарну допомогу. Медичні товари за найменшої можливості доправлятимуть до лікарень по всій Україні, у т. ч. до гарячих точок.

Стоїмо. Працюємо. Перемагаємо!

За інформацією МОЗ 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9261

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3795

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1873