Неприбуткові організації мають подати до ДФС Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік. Граничний термін подання — не пізніше 01.03.2019 (пп. 49.18.3 ПК).
Разом зі звітом неприбуткові організації подають фінансову звітність (п. 46.2 ПК). Не подають її професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок. Вони звітують до ДФС тільки якщо порушать п. 133.4 ПК.
Якщо неприбуткова організація не подасть/несвоєчасно подасть звіт, їй доведеться сплатити штраф:
- 170 грн — за кожне неподання або несвоєчасне подання;
- 1020 грн — за повторне порушення протягом року (п. 120.1 ПК).
Оскільки фінансова звітність є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, її подавати обов’язково. Якщо неприбуткова організація не подасть фінансову звітність разом зі звітом, ДФС вважатиме звіт не поданим та застосує штрафні санкції за п. 120.1 ПК.
За інформацією ГУ ДФС у Харківській області
У 2025 році звіт 1-послуги подавайте за оновленою формою. Держстат також оприлюднив бланк форми, яка буде актуальна у 2026 році. Завантажте новий бланк, скористайтеся покроковою інструкцією — звітуйте без помилок і штрафів
Як створити та відправити повідомлення про виплату коштів в ПФУ — розповідаємо у статті. На прикладі покажемо, як подати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам швидко і без помилок.
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження — продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок