Терміни звітування за 2018 рік для неприбуткових організацій

Неприбуткові організації мають подати до ДФС Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік. Граничний термін подання — не пізніше 01.03.2019 (пп. 49.18.3 ПК).

Разом зі звітом неприбуткові організації подають фінансову звітність (п. 46.2 ПК). Не подають її професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок. Вони звітують до ДФС тільки якщо порушать п. 133.4 ПК.

Якщо неприбуткова організація не подасть/несвоєчасно подасть звіт, їй доведеться сплатити штраф:

  • 170 грн — за кожне неподання або несвоєчасне подання;
  • 1020 грн — за повторне порушення протягом року (п. 120.1 ПК).

Оскільки фінансова звітність є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, її подавати обов’язково. Якщо неприбуткова організація не подасть фінансову звітність разом зі звітом, ДФС вважатиме звіт не поданим та застосує штрафні санкції за п. 120.1 ПК.

За інформацією ГУ ДФС у Харківській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64727

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42435

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78303