Неприбуткові організації мають подати до ДФС Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік. Граничний термін подання — не пізніше 01.03.2019 (пп. 49.18.3 ПК).
Разом зі звітом неприбуткові організації подають фінансову звітність (п. 46.2 ПК). Не подають її професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок. Вони звітують до ДФС тільки якщо порушать п. 133.4 ПК.
Якщо неприбуткова організація не подасть/несвоєчасно подасть звіт, їй доведеться сплатити штраф:
- 170 грн — за кожне неподання або несвоєчасне подання;
- 1020 грн — за повторне порушення протягом року (п. 120.1 ПК).
Оскільки фінансова звітність є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, її подавати обов’язково. Якщо неприбуткова організація не подасть фінансову звітність разом зі звітом, ДФС вважатиме звіт не поданим та застосує штрафні санкції за п. 120.1 ПК.
За інформацією ГУ ДФС у Харківській області
У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.