Військовозобов’язані водії отримали право виїзду за кордон - подробиці

Теми:
Окремі перевізники отримали право бронювати військовозобов’язаних водіїв

Dійськовозобов’язанsх водії отримали право виїзду за кордон - подробиці

Спрощено порядок перетину державного кордону для водіїв віком від 18 до 60 років. Відповідне рішення Уряд прийняв для налагодження міжнародної логістики. Воно стосується як водіїв вантажівок, так і залізничного транспорту.

Ідеться про бронювання водіїв, які здійснюють:

  • міжнародні вантажні перевезення;
  • перевезення для потреб Збройних Сил України;
  • перевезення медичних вантажів;
  • вантажів гуманітарної допомоги.

Для отримання відповідного рішення перевізник має звернутися з даними про водіїв:

  • або до Міністерства інфраструктури України
  • або до обласної, Київської міської військової адміністрації.

Інформацію про прийняте рішення про бронювання поданих осіб Мінінфраструктури або обласні, Київська міська військові адміністрації, надсилають до Адміністрації Державної прикордонної служби для врахування під час виїзду та в’їзду в Україну громадян України.

Автоперевізники, які мають ліцензію на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень, можуть подати повідомлення як письмово, так і в електронному вигляді з використанням електронного кабінету перевізника Системи «ШЛЯХ» Укртрансбезпеки/ДСБТ (електронний сервіс «Заявка на перетин 18–60»).

Міністерство інфраструктури бере на себе зобов’язання оформляти усі потрібні документи протягом двох годин з моменту отримання повідомлення від перевізника.

До відома! Звернення до Мінінфраструктури щодо бронювання військовозобов’язаних водіїв надсилайте листом на електрону адресу: [email protected].

Лист має буди у форматі .pdf та word, із зазначенням:

  • ПІБ, року народження, посади, військового звання, військово-облікової спеціальності та її №___ ;
  • найменування та адреси підприємства, установи, організації;
  • назви територіального центру та соціальної підтримки (за місцем розташування, підприємства, установи, організації);
  • назви територіального центру та соціальної підтримки (за місцем перебування військовозобов’язаного на військовому обліку).

Форма додатку до листа визначена постановою КМУ від 03.03.2022 № 194.

Зверніть увагу! Відповідальність за повернення водія на територію України після виконання перевезення лежить на перевізнику.

Постанова КМУ від 07.03.2022 № 218 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9261

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3795

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1873