Як укладати трудові договори у період воєнного стану

Як укладати трудові договори у період воєнного стану

Існує усну та письмова форма трудового договору. Частіше його форму обирають за спільною згодою роботодавець та працівник. В окремих випадках письмова форма ⸺ обов’язкова (ст. 24 КЗпП).

Проте у період воєнного стану форму трудового договору сторони за спільного згодою визначають самостійно. Тобто фактично заморожена дія статті 24 КЗпП, яка визначає перелік випадків, коли обов’язкова саме письмова форма трудового договору. Наприклад, з керівником КНП передбачена письмова форма контракту, затверджена постановою КМУ № 7923. Проте у період воєнного стану з керівником КНП за згодою сторін можлива усна форма оформлення трудових відносин. Після завершення воєнного стану, потрібно повернутися до письмової форми трудового договору. Зокрема заключити його і з тими працівниками, яких оформили під час війни і для яких обов’язкова письмова форма.

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8052

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
47146

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
11658

Гнучкий режим роботи

Гнучкий режим роботи може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
9032

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді