Чи можна працівників залишити без зарплати - закон 2136

Чи можна працівників залишити без зарплати - закон 2136

Обов’язок роботодавця ⸺ нараховувати і виплачувати працівникам заробітну плату не рідше ніж двічі на місяць (ст. 115 КЗпП). У час воєнного стану роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів щоб працівник не залишився без зарплати. Водночас законодавець дозволив відтермінувати строк виплати зарплати до моменту відновлення діяльності підприємства. Але при цьому маєте врахувати:

  1. Відтермінування працює не до закінчення воєнного стану, а до відновлення діяльності підприємства. Це може статися і раніше офіційного закінчення війни у країні.
  2. Відновлення діяльності задокументуйте. Для цього підготуйте відповідний наказ (розпорядження) по підприємству.
  3. Відтермінування виплати жодним чином не можна прирівняти до ненарахування зарплати. Тому за період відтермінування все рівно маєте нарахувати та виплатити працівникам заробіток.
  4. Якщо через воєнні дії підприємство не виплатило зарплату у встановлені строки, штрафні санкції не загрожують. Проте законодавець вимагає аби роботодавець довів, що невиплата зарплати пов’язана з веденням бойовий дій або інших обставин непереборної сили. На сьогодні, як саме доводити це, не зрозуміло. Можливо для аргументування буде досить потрапляння підприємства до областей, в яких працівники мали змогу отримати допомога в рамках Програми «єПідтримка»4. Дочекаємося офіційних роз’яснень. Додатковим аргументом може стати виписка з поточного рахунку підприємства про відсутність у підприємства оборотів.

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211483

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
197776

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
2742

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
12487