Як виправити помилки у звіті з ЄСВ, якщо строк його подання ще не закінчився

Якщо установа виявила помилки у звіті з ЄСВ, а строк його подання ще не закінчився, вона повторно формує та подає цей звіт до органу ДФС за місцем обліку (п. 1 розд. V Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435; далі — Порядок № 435).

ДФС вважатиме останній електронний/паперовий звіт з ЄСВ, який установа подала до закінчення термінів подання звітності:

  • чинним — якщо він поданий у повному обсязі й пройшов контроль під час завантаження до Реєстру страхувальників та Реєстру застрахованих осіб;
  • таким, що не подавався — якщо установа подала лише окремі таблиці звіту за поточний звітний період із зазначенням типу форми «скасовуюча» або «додаткова».

Тож якщо установа виявить помилки у звіті ЄСВ до закінчення строку його подання, вона має повторно сформувати та подати звіт у повному обсязі до органу ДФС за місцем обліку.

Строк, у який установа зобов’язана сформувати та подати звіт — 20 к. дн., що настають за останнім днем звітного періоду (п. 1 розд. ІІІ Порядку № 435).

За інформацією Департаменту комунікацій ДФС

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт з праці 1-ПВ: бланки та інструкція

Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
82574

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
67576

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3655

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
47491

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді