Реєстр НАЗК з інформацією про корупціонерів належить до відкритих реєстрів, доступ до яких є вільним

Мінекономрозвитку додатково оприлюднило інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним. Тепер у такому переліку — Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення (далі — Реєстр).

Цей Реєстр працює в штатному режимі з 4 лютого 2019 року. Його можна знайти на сайті НАЗК або за посиланням.

У Реєстрі є відкритою для безоплатного цілодобового доступу інформація про:

  • фізособу, яку притягнуто до відповідальності за корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення;
  • юрособу, до якої застосовано заходи кримінально-правового характеру.

Відомості з Реєстру надаються у вигляді:

  • витягу з Реєстру;
  • інформаційної довідки.

Довідку може сформувати будь-який зареєстрований користувач стосовно себе на основі персональних даних, вказаних у ЕП. Формують довідку на основі даних, вказаних в ЕП юрособи, через пошук в Реєстрі за:

  • найменуванням юрособи;
  • кодом у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;
  • ідентифікаційним кодом юрособи іншої країни (для нерезидентів).

Довідку безоплатно може отримувати кожен запитувач.

Нагадаємо.

Мін’юст 31 січня оголосив, що припиняє вести Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Цей реєстр належав до відкритих єдиних держреєстрів, доступ до яких є вільним.

Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним (ч. 3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII).

Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на ProZorro повідомлення про намір укласти договір, зокрема, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 3 частини 1 ст. 17 закону. Тобто, що службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не притягнуто за законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення.

Джерело: лист Мінекономрозвитку від 12 лютого 2019 № 3304-04/6186-06

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253