ДФС надала платникам в Електронному кабінеті онлайн-доступ до інформації про те, чи підпадають вони під критерії ризиковості (далі — Критерії) за пунктом 10 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 № 117.
Інформація про відповідність платника Критеріям відображається в його особистому кабінеті. Також там міститься інформація про:
- відповідний пункт Критеріїв, якому відповідає платник;
- дати внесення/виключення платника податку до/з переліку ризикових платників податків.
Також в Електронному кабінеті платники мають доступ до показників:
- D — навантаження за останні 12 календарних місяців;
- Р — сума ПДВ, зазначена у податкових накладних/розрахунках коригування кількісних і вартісних показників, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних у звітному періоді.
Ці показники програма надає в розрізі періодів та позитивної податкової історії платника податку за визначеними критеріями.
За інформацією прес-служби ДФС
Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
Програмна класифікація видатків — основа для правильного формулювання бюджетної програми. У статті пояснимо, як складати бюджетні програми у 2025 році, як визначати їх код та сформулювати назву.