Як дізнатися через інтернет, чи може ДФС зупинити реєстрацію податкової накладної

ДФС надала платникам в Електронному кабінеті онлайн-доступ до інформації про те, чи підпадають вони під критерії ризиковості (далі — Критерії) за пунктом 10 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 № 117.

Інформація про відповідність платника Критеріям відображається в його особистому кабінеті. Також там міститься інформація про:

  • відповідний пункт Критеріїв, якому відповідає платник;
  • дати внесення/виключення платника податку до/з переліку ризикових платників податків.

Також в Електронному кабінеті платники мають доступ до показників:

  • D — навантаження за останні 12 календарних місяців;
  • Р — сума ПДВ, зазначена у податкових накладних/розрахунках коригування кількісних і вартісних показників, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних у звітному періоді.

Ці показники програма надає в розрізі періодів та позитивної податкової історії платника податку за визначеними критеріями.

За інформацією прес-служби ДФС

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3177

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
209

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
287152

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді