Зупинили реєстрацію податкової накладної? Надаємо пояснення і документи

ДФС повідомила формат і розмір документів, які платники податків мають надавати, якщо вона зупинила реєстрацію податкової накладної (ПН)/розрахунку коригування (РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).


Перелік документів, необхідних для реєстрації ПН/РК в ЄРПН, визначає пункт 14 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 №117 (далі — Порядок № 117).

Копії таких документів та письмові пояснення платник податку має подати до ДФС в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС (п. 16 Порядку № 117).

Відомості про них ДФС розміщує та регулярно оновлює на своєму офіційному вебсайті (п. 17 Порядку №117).

Пояснення та копії документів платники подають у вигляді Повідомлення, ідентифікатор якого ДФС розмістила на своєму офіційному веб-порталі за адресою:

Головна ➝ Електронна звітність ➝ Платникам податків про електронну звітність ➝ Інформаційно-аналітичне забезпечення ➝ Реєстр форм електронних документів, яка включає у себе додаток у форматі PDF.

Розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 МБ.

За інформацією прес-служби ДФС

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
80

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24704

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1103

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212220

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
297602