Мінекономрозвитку затвердило Класифікатор медичних виробів НК 024:2019

Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 дасть змогу упровадити систему найменувань, яку застосовують для обміну інформацією про медичні вироби.

Класифікатор містить медичні вироби, які використовуються для діагностики, профілактики, моніторингу, лікування або полегшення захворювань, травм людини. Він гармонізований з міжнародною номенклатурою медичних виробів Global Medical Device Nomenclature (GMDN).

Тобто Класифікатор медичних виробів — це переклад переліку медичних виробів, включених до номенклатури GMDN. Кожна з позицій складається з п’яти частин: код, назва терміну українською мовою, опис терміну українською мовою, назва терміну англійською мовою, опис терміну англійською мовою.

Класифікатор медичних виробів застосовуватимуть, зокрема, для:

  • впорядкування інформації щодо всіх видів медичних виробів;
  • обміну даними між операторами ринку медичних виробів, регулюючими органами та закладами охорони здоров’я;
  • ідентифікації інструментів, апаратів, приладів, пристроїв, матеріалів або інших виробів, що належать до медичних виробів;
  • придбання медичних виробів, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету.

Наказ Мінекономрозвитку від 05.02.2019 № 159 «Про затвердження національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3525

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34647

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5570

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді