Дозвільні документи для переобладнання, перепланування приміщень в нежитлових будинках — не потрібні

Уряд розширив види робіт у Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженому постановою КМУ від 07.06.2017 № 406.

Перелік доповнений новими роботами, зокрема:

  • переобладнання, перепланування житлових та не житлових будинків, приміщень в них для об’єктів, що за класом наслідків належать до об’єктів з незначними (СС1), середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками (раніше був — лише клас наслідків СС1);
  • заміна покрівлі будівель і споруд згідно з будівельними нормами без втручання в несучі конструкції;
  • нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт об’єктів військових містечок (СС1, СС2);
  • роботи з відновлення елементів благоустрою, існуючих дитячих та спортивних майданчиків;
  • будівельні роботи з теплової ізоляції введених в експлуатацію житлових будинків (СС1, СС2).

Будівельні роботи з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення виконуватимуть з дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил, відповідно до розробленої та затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації.

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію» від 20.03.2019 № 236

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26961

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244