Нове рішення РНБО про зміни у санкційних списках

РНБО підтримала зміни до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), які запропонували внести КМУ, СБУ та НБУ.

З огляду на це нові санкції застосовуватимуть до:

  • фізичних осіб — за додатком 1 до рішення РНБО;
  • юридичних осіб — за додатком 2 до рішення РНБО.

Ефективність впроваджених персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) моніторитимуть КМУ, СБУ та НБУ.

Також вилучені та відкориговані окремі санкційні позиції в рішенні РНБО «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 21.06.2018, уведеному в дію Указом Президента України від 21.06.2018 № 76.

Джерело: рішення РНБО «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 19.03.2019

Закупівлі товарів з РФ: як не порушити законодавство

Нове рішення РНБО про зміни у санкційних списках
Владислав Кивгилоконсультант з питань публічних закупівель, уповноважена особа ДУ «Професійні закупівлі»
Попри санкції до України продовжують завозити чимало товарів, вироблених у РФ. Так, замовники знають про торговельні обмеженні, встановлені Урядом та КМУ. Та як перевірити, чи можна проводити закупівлі того чи того товару і чи не підпадає він під заборону?

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3337

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34395

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5396

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28805

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді