ПТНЗ отримають кошти на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) у 2019 році в обсязі 50 000 тис. грн. за адміністративно-територіальними одиницями. Найбільше коштів отримають обласні бюджети Донецької, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської областей та бюджети міст Одеси і Кропивницького.

Урядовці також:

  • розширили перелік професій, за якими будуть створені на базі ПТНЗ навчально-практичні центри з підготовки робітників;
  • внесли зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2016 № 925.

Відтак за потреби у закупівлі малоцінних необоротних матеріальних активів під час придбання обладнання, матеріалів та устаткування ПТНЗ, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри з підготовки робітників, видатки розвитку, визначені розподілом субвенції, можна спрямовувати на видатки споживання.

Джерело: постанова КМУ «Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у 2019 році» від 10.04.2019 № 302

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3492

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34591

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5536

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді